O nás

LaMond: Príbeh inovácie a sily priateľstva

Ako vznikol LaMond?

Príbeh LaMond sme začali písať každý zvlášť, no osud chcel, aby sme sa spojili do jedného spoločného. Stretli sa správni ľudia v správnom čase, s rovnakým zámerom, ktorí spoločnými silami hľadajú cesty k lepšej budúcnosti. 

Koloidné produkty

Miroslav Ondrejka: Od detskej zvedavosti k objavom

Všetko začalo v čase, keď som mal 10 rokov. Už vtedy ma fascinovala fyzika, chémia a pokusy, čím nebezpečnejšie, tým lepšie.

Raz som sa napríklad snažil vyrobiť elektrický oblúk. Len tak. 😀  Samozrejme vo vedľajšej izbe, kde boli rodičia a návšteva, nikto nič ani len netušil. Môj elektrický oblúk mi vtedy nevyšiel úplne podľa plánov, keďže som vyhodil poistky v byte a aj v celom činžiaku a navyše som dostal od rodičov patričný trest😒

Neodradilo ma to aby som sa týmto záľubám venoval aj v dospelosti, ba posmelilo ešte viac. Vyštudoval som na škole ako Doktor prírodných vied.

O pár rokov neskôr, keď som mal už 2 synov, jeden z nich chodieval zo školy často nachladnutý. Doktori mu automaticky predpisovali ATB, ale môj pohľad na liečbu sa od ich jemne líšil.  Začal som študovať rôzne alternatívne spôsoby liečby, aby som synovi pomohol. Našiel som nejaké štúdie o výrobe koloidného striebra pomocou elektrického oblúka a spomenul som si na svoje niekdajšie pokusy z mladosti. 

Rozhodol som sa to vyskúšať a vyrobil som moje prvé koloidné striebro. Liečil som seba aj syna a zo žiaka v škole, čo mal neustále absenciu kvôli chorobám, sa stal žiak s 0 absenciou v škole. Bol som nadšený!

Odvtedy na koloidné striebro nedám dopustiť a vyrábal som ho pre všetkých svojich známych a priateľov.

Silvia Moa Morávková: Keď vesmír čaruje

Bývala som veselá bytôstka, ale v určitom období života som začala byť čoraz viac chorľavejšia, čo mi bralo úsmev z tváre.

Časté vymeškania z práce, neustále návštevy doktorov, predpisovanie antibiotík. Jeden veľký kolotoč. 🤧

Začínala som byť zúfalá. Jedného dňa mi doktor predpísal veľmi silné antibiotiká, že to celému môjmu mikrobiómu tak veľmi ublížilo, že mi to spôsobilo dramatický úbytok na váhe, až 8 kíl za mesiac. Vtedy som si povedala “a dosť”.

Bola to chvíľa, ktorá všetko zmenila.

Hľadala som, podobne ako mnohí z nás, rôzne alternatívy, ako poraziť opakujúce sa zdravotné problémy bez nežiadúcich vedľajších účinkov. 

V období môjho pátrania prišiel ku mne do práce Mirko a doteraz si nespomínam ako sme sa začali rozprávať o koloidnom striebre. Tvrdil mi, že to vyrába pre seba a kamošov a že mi jednu fľašku predá. Vtedy som si spomenula na slová môjho blízkeho dlhoročného priateľa, ktorý mi raz spomínal, ako sa mu podarilo s koloidným striebrom zahnať lýmsku boreliózu. Myslím, že vesmír vtedy čaroval.

Vravím si “ÁNO”, toto je ono, toto chcem vyskúšať.

Ja ako extrémista som začala užívať niekoľko koloidných produktov naraz a účinky boli viditeľné okamžite. Mnoho priateľov sa ma pýtalo, čo sa stalo, že sa mi zrazu vrátil úsmev na mojej tvári. Samozrejme mnohí to chceli vyskúšať tiež a vtedy sme sa s Mirkom zhodli, že založíme spolu firmu a začneme sa tomu venovať hlbšie.

Nielenže môj zdravotný stav začal prudko napredovať, ale už roky som nepotrebovala siahnuť po žiadnych antibiotikách.

Od roku 2017 s Mirkom tvoríme nezastaviteľný pracovný tím a venujeme sa šíreniu povedomia o prirodzených cestách liečby.

Miroslav Ondrejka

Miroslav Ondrejka

Doktor prírodných vied, ktorý svojim srdcom a dušou objavuje tajomstvá a mágiu koloidov, transformujúc ich do skutočných pokladov pre nás všetkých 🕵️‍♂️

Silvia Morávková

Silvia Morávková

Zapálená prieskumníčka, Amazonka hľadajúca cesty k opätovnému rozžiareniu dokonalej krásy žien 🧝‍♀️